23TEAM.PL - PORTFOLIO PROJEKTÓW JACKA ADASZYŃSKIEGO

...projektant stron WWW, grafiki, multimediów.

icon

O MNIE

W kręgu moich zainteresowań znajduje się grafika, internet oraz nowe technologie. Te trzy elementy łączę ze sobą przy projektowaniu stron internetowych WWW. Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio oraz zapoznania sie z informacjami o mnie...

Kim jestem?

Nazywam się Jacek Adaszyński. Interesuję się grafiką, projektowaniem stron WWW oraz nowymi technologiami z zakresu multimediów. Jestem otwarty na nowe doświadczenią oraz konsekwentny w działaniu. W dotychczas wykonanych zleceniach nauczyłem się sumienności oraz pracy pod presją czasu.

Doświadczenie

Projektuję strony WWW oraz grafikę od 2008 roku. Podejmuję się wyzwań i projektów w których mogę sprawdzać oraz rozwijać swoje umiejętności z zakresu grafiki oraz web developingu. Dużą część wolnego czasu poświęcam na poszerzanie swojej wiedzy z zakresu multimediów. Jestem aktywnym freelancerem od 2008 roku. Na stałe współpracuję z dużą agencją ochrony w Opolu, jako webmaster oraz grafik (pracuję przy projektach na potrzeby reklamy - strony WWW, kalendarze, foldery itp)

Umiejętności

Systemy Operacyjne: Windows, Linux
Technologia: XHTML, CSS3, AS3, PHP, JS
Tools: Dreamweaver, Photoshop, Illustrator, Flash, CMS Drupal, Joomla, Wordpress
Język: Angielski